Kwiecień
Kwiecień w naszej grupie 3–4-latków był pełen wrażeń!
Dzieci wzięły udział w projekcie czytelniczym i świętowały Dzień Książki. Z okazji Dnia Ziemi uczestniczyły w sprzątaniu świata, a o zasadach segregacji śmieci przypomniał im Segreguś. Odwiedził nas także Dentobus, a dodatkowo dzieci brały udział w zajęciach z dogoterapii oraz warsztatach tworzenia ozdób z gipsu.
Na zakończenie miesiąca czekała na wszystkich słodka niespodzianka.











