Marzec

Marzec był dla naszych 3–4 latków intensywny i radosny – świętowaliśmy różne dni, sadziliśmy kwiaty i wysiewaliśmy rzeżuchę, powitaliśmy wiosnę, przygotowaliśmy palemki i babeczki, wykonaliśmy zadania od Zająca i znaleźliśmy prezenty.

Świętowaliśmy także urodziny Maksymiliana i Łucji oraz odwiedziliśmy klasę 1, gdzie oglądaliśmy małe kurczaki, a zajęcia sensoryczne i ćwiczenia metodą W. Sherborne wspierały rozwój dzieci.